Start > Aktører Logg inn

Sertifiserte aktører

Dette er en oversikt over sertifiserte foretak og fagpersoner. Søk etter aktører med søkeboksen øverst til høyre.

 
Navn E-postadresse Foretak Sertifisert av
Aleksander L.G. Sørbø aleksander@borgeskogen.no Borgeskogen Elektro AS Nemko Sertifisering
Navn E-postadresse Foretak Sertifisert av
Aleksander L.G. Sørbø aleksander@borgeskogen.no Borgeskogen Elektro AS Nemko Sertifisering
Anders Martinsen andersm@telemark-elektro.no Elektro 4 AS Nemko Sertifisering
André Dahle andre@kvamelektro.no Kvam Elektro AS (Aut.inst) DNV Certification AS
Andre Hermansen ah@eiah.no EAH ELEKTRO AS DNV Certification AS
Arne Myromslien armyroms@gmail.com Elektriker'n Fron AS Nemko Sertifisering
Arnt Ivar Hage arnt.ivar.hage@pk-service.as PK Service AS DNV Certification AS
Bernt Mærland bmaerland@sinus-elektro.no Sinus Elektro AS Nemko Sertifisering
Bjørn Grande Bjorn.grande@bravida.no Nemko Sertifisering
Bård Bjørsagård bard@kre.no Kraftlaget Rise Elektro AS Nemko Sertifisering
Christian Kårstad christian@nordvest-elektro.com Nordvest Elektro Drift AS Nemko Sertifisering